Metrayol Linked-In Metrayol Facebook Metrayol Youtube
Basından Galeri Videolar Katalog
METRAYOL FACEBOOK'TA
"KAZAUTDOR 2014" FUARI
Metrayol İnşaat
19 Kasım – 20 Kasım tarihleri arasında Astana Exhibition Complex "Korme" fuarcılık merkezinde düzenlenen "ХI. International Exhibition Kazautodor 2014” fuarı tamamlandı.

Önceki yıl 10.’su düzenlen ve bizimde konuşmacı olarak katılarak Slurry Seal ve Microsurfacing uygulamaları hakkında başarılı bir sunum gerçekleştirdiğimiz fuara bu yıl ise ürünlerimizle katıldık. Ürün ve projelerimizi tanıtmak amacıyla standımızı ziyaretçilere açtık.

Ziyaretçilerimize, Kazakistan için çok yeni bir uygulama olan Slurry Seal ve Microsurfacing uygulamalarının faydaları hakkında bilgi vermeye çalıştık. İki yıldır faaliyet sürdürdüğümüz Kazakistan'daki tamamlamış projelerimizin de tanıtımını yapma fırsatı bulduğumuz fuarda, yapılan ARGE çalışmalarından ve uygulama öncesi yapılan laboratuvar çalışmalarından bilgiler paylaştık. Ziyaretçilerimize, ürünümüzü, kendimizi ve hedeflerimizi anlatmaktan mutluluk duyduk. Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Tamamlanacak olan yeni projelerimizin tanıtımını yapabilmek ve daha çok ziyaretçi ağırlayabilmek için bir sonraki fuarı sabırsızlıkla bekliyoruz…
Ziyaretçiler
Bugün:
12
Toplam:
215973
Copyright © 2010 | Metrayol Asfalt - Slurry Seal - Yol Kaplamaları | Tüm hakları saklıdır.
EMAİL
Web Tasarım:SEREM GRUP